همه چیز درباره سوچی

همه چیز درباره سوچی

برج آخون

برج دیده بانی آخون در سال 1935 بر روی کوه بزرگ آخون بنا گردید و تبدیل به یکی از مکان های گردشگری سوچی شد. از آنجا گردشگران میتوانند چشم انداز های زیبای قفقاز و اطراف آن را مشاهده کنند. داخل آن یک موزه میباشد که گردشگران میتوانند با طیف وسیعی از گونه های جانوری و گیاهی قفقاز آشنا شوند. همچنین امکان سوارکاری در این منطقه وجود دارد.

خانه ی استالین

پارک المپیک سوچی مجمو عه ای منحصر به فرد از امکانات ورزشی مدرن و زیبایی طبیعت ساحل دریای سیاه را ارائه می دهد. پارک، محلی مناسب برای اسکیت و هاکی روی یخ می باشد.گردشگران در این پارک می توانند ساحل زیبا، مشعل المپیک و اولین استادیوم المپیک را مشاهده کنند. استادیوم المپیک که برای مسابقات المپک 2014 ساخته شد، استادیومی منحصر به فرد است که سقف آن به گونه ای طراحی شده که تماشاگران بتوانند کوه ها در شمال و دریا در جنوب را به راحتی ببینند. امروزه از این استادیوم برای بازی های فوتبال استفاده می شود.

پارک المپیک سوچی

کلیسای جامع سنت اسحاق یکی از معروف¬ ترین موزه ¬ها و بنا¬های باشکوه شهر سنت پترزبورگ می¬ باشد. ساخت این کلیسای توسط معمار فرانسوی «آگوست دی مانتفراند» در سال 1818 و به دستور تزار الکساندر آغاز و در طی 40 سال به پایان رسید. این بنا بزرگ ترین کلیسای ارتدوکسی روسیه است. کلیسای جامع سنت اسحاق به سبک معماری کلاسیک ساخته شده است. زیبایی وگنبدهای درخشان طلایی رنگ این مجموعه از همه جای شهر قابل رویت است.

پارک تفریحی Sky Park

این پارک، اولین پارک مرتفع دنیاست که توسط ای جی هکت، مخترع پرش بانجی، ساخته شد. قسمت اصلی اسکای پارک، پل آسمان است که بلند ترین پل پیاده روی معلق جهان به طول 439 متر می باشد تجربه ی پیاده روی در این مسیر بسیار هیجان انگیز است. هنگامی که به بخش شرقی دره می رسید، از یک طرف پل می توانید قله های پوشیده از برف کوه های قفقاز را و در طرف دیگر نوار ساحلی دریای سیاه را تماشا کنید.. اسکای پارک، در زیباترین بخش دره ی آخشتیرسکایا و در ارتفاع 207 متری از سطح رودخانه ی مزیمتا، در همان کوهستان، واقع شده است.

نظر شما

Your Awesome Color